Autor Wątek: Terminale płatnicze  (Przeczytany 1238 razy)

Offline mojekicici

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Terminale płatnicze
« dnia: Czerwiec 18, 2018, 15:30:42 »




Szybko sprawnie i bezpiecznie tak działają terminale płatnicze, to wszystko sprawia że świat idzie do przodu, rozwijają się nowe technologie i nowe procedury bezpieczeństwa, braowy MY

Offline wrsylwia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Terminale płatnicze
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2018, 10:30:20 »
Tak wiele o tym słyszałem i byłem gotowy, by dopasować się do fajnych dzieciaków. Jednak byłem trochę niezdecydowany, biorąc pod uwagę kwestie licencyjne w tym czasie. Cieszę się, że to już nie jest problem. Nauka React była dla mnie trudna. Nie wiedziałem wtedy o żadnych dobrych tutorialach (ale wydaje się, że jest teraz tonę).

Próbowałem czytać dokumenty i podążać za tutorialem Tic-Tac-Toe na Facebooku, ale nie całkiem to rozumiałem. Powiedziano mi, że to nie działa dla mnie, to znaczy, że nie rozumiem wystarczająco JavaScript. Więc wróciłem do czytania You Do not Know JavaScript, ale znowu było to dla mnie zbyt gęste.

Miesiąc 3 - freeCodeCamp React, CodeClub, Uruchamianie freeCodeCamp Back End
Ostatecznie zdecydowałem, że przejdę przez projekty freeCodeCamp React, aby zobaczyć, jak poszło. Ten kod był brzydki, ale pomógł mi lepiej zrozumieć React.

Spotkanie, w którym brałem udział w cotygodniowym spotkaniu, zdecydowało, że zamierzają zbudować projekty z pełnym stosem JavaScript zamiast Ruby, i zdecydowali, że pierwszym projektem będzie zbudowanie strony internetowej dla grupy spotkań , CodeClub.Social .

Opracowałem karty za pomocą interfejsu API React i Meetup, umożliwiając użytkownikowi zapisanie się na kolejne trzy spotkania z naszej strony internetowej. Trochę trudno było mi zrobić szybką przerwę od freeCodeCamp, ale była to okazja, której nie mogłem pominąć. Byłem szczęśliwy, pracując nad projektem z małą grupą ludzi. Pomógł mi też nauczyć się Git i Github.

Przed końcem miesiąca rozpocząłem pracę nad sekcją back-end freeCodeCamp.

Miesiąc 4 - Zakończony freeCodeCamp Back End, Yeggle
Pracowałem przy wszystkich projektach API w freeCodeCamp, ale zacząłem odbiegać od freeCodeCamp w projekcie Image Search Abstraction Layer.

Offline mojekicici

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Terminale płatnicze
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2018, 13:25:00 »
 :-\infrastruktura, ale nie ma już pracy, więc mieszkanie jest tanie). Często żyją wśród mniejszości, ponieważ (jeśli nie są to same mniejszości), w przeciwieństwie do innych na rynku mieszkaniowym, ci ogólnie liberalni ludzie nie uważają tej idei za negatywną.
Młodzi miejscy profesjonaliści zbierają awangardowe pomysły i dzieła sztuki stworzone przez kreatywną klasę i nadają im wartości rynkowe, by sprzedawać je wyższej klasy i innym profesjonalistom z klasy średniej.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
super-krasnale bhpelblag bestgame proskills presta