Forum Radia MMS

Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Niepełnosprawna nauczycielka nauczania początkowego poszukuje pracy!  (Przeczytany 1908 razy)

Offline Mikada

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Doświadczona, pracowita, uczciwa, rzetelna i kochająca pracę z dziećmi nauczycielka nauczania początkowego z uprawnieniami do nauczania języka angielskiego na terenie europy. Posiadająca również uprawnienia do pracy w instytucjach oświatowo-kulturalnych, gdzie niezbędna jest wiedza psychologiczno-pedagogiczna dotycząca małego dziecka oraz kompetencje w zakresie znajomości języka angielskiego. Pilnie poszukuję pracy w przedszkolu integracyjnym na terenie m. st. Warszawy.

Dokumenty poświadczające moje kompetencje zawodowe to: Certyfikaty FCE i CAE oraz Dyplom ukończenia studiów wyższych na wydziale pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, na specjalizacji Pedagogika Wczesnoszkolna i Wczesne Nauczanie Języka Angielskiego.

Z obrony pracy dyplomowej uzyskałam ocenę celującą.

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą firmy Clever- Head i mam nadzieję , że w rezultacie do owocnej współpracy. Ze szczegółową ofertą firmy mogą się Państwo zapoznać pod adresem http://www.clever-head.edu.pl/

P.S. Mam nadzieję, że jestem osobą poruszającą się na wózku nie będzie dla nikogo z Państwa przeszkodą uniemożliwiającą podjęcie ze mną jako osobą prywatną lub firmą współpracy.

Czy mogłabym prosić o możliwość puszczenia tej informacji w radio? Bardzo byłabym wdzięczna.

Z góry dziękuję.

Z poważaniem,

Marta Siejka
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2013, 17:31:10 wysłana przez Mikada »

 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Strona wygenerowana w 0.753 sekund z 22 zapytaniami.
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
lols-rp darmowefora forumpolskiejzabawy illmusen julandia