Forum Radia MMS

Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
ogłoszenia, zaproszenia / Nowe mieszkania Lublin
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wrsylwia dnia Styczeń 14, 2019, 12:03:24 »
Kolejny raz widzę że macie ochotę i szukacie nowych mieszkań w lublinie, dlatego właśnie ja też to robię i wiem gdzie są najlepsze, okazuje się że Osiedle Marina ma takie, ja już to wiem a teraz i wy więc spoko, zapraszam na nowe mieszkania lublin tutaj dowiecie się wszystkiego co ważne :)
2
Witamy się / Odp: Sprzedaż mieszkań rzeszów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wrsylwia dnia Styczeń 14, 2019, 12:01:15 »
Tak więc aparat ustawiony jest na 1600ISO, aby dostosować się do słabszego światła, i tak, zachęcam do tego, aby obrazy były bardziej chłodne i podkreślać to, co niebieskie w niebie mogę znaleźć (lub udawać w niefałszywym stylu) ponieważ uważam, że jest dużo bardziej atrakcyjny w obrazach niż blaszkowate tła.
3
Witamy się / Sprzedaż mieszkań rzeszów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wrsylwia dnia Grudzień 08, 2018, 13:00:24 »
Wszystko czego można się dowiedzieć na temat sprzedaży mieszkań w rzeszowie znajdziecie na pewno na stronie Osiedle Zielone Tarasy. Mikrodoses, po prostu spokojne. Zasadniczo wszystko samo-narracja i przeżuwanie się zatrzymuje, a ja jestem "w chwili" przez 4-8 godzin, z dużo silniejszymi doświadczeniami zmysłowymi niż zwykle, szczególnie w odniesieniu do muzyki. Naprawdę nie mogę nad tym popracować, ale przez kilka dni później pracuję i skupiam się bardzo dobrze. Popołudnie na 10-100mcg jest jak głębokie wakacje.

Mój pierwszy pełny trip też okazał się bardzo pozytywny. Było wiele pięknych efektów zmysłowych, uznanie natury i piękna, uczucie spokoju i potwierdzenie moich celów życiowych. W żadnym momencie nie czułem się niekomfortowo. Całe doświadczenie było jak głębokie wakacje, na które poszedłem do pięknego muzeum.
4
historia / Kajtsurfing
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mojekicici dnia Listopad 02, 2018, 13:27:44 »
WItam,

Jeśli możecie się dobrze bawić to dlaczego by z tego nie skorzystać, a najlepiej udać się na kajtsurfing, woda, plaża słońce, piękna sprawa, dzięki temu się odpoczywa i ładuje energię do pracy, ja polecam odwiedzić stronę http://windsurfing.com.pl/kitesurfing-2/ i tam doczytać szczegółów, dzięki temu damy radę na pewno coś rozkminić
5
malowane igłą, szydełkiem i drutami / Odp: Mieszkania Janów Lubelski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mojekicici dnia Listopad 02, 2018, 13:25:12 »

Oryginalna przestrzeń, w której artyści się osiedlają, staje się "stylowa" i nie jest już miejscem, w którym powstaje sztuka, ale miejscem, w którym sprzedawane są artystyczne i nowatorskie produkty oraz żywność. Te zbombardowane pracownie fabryczne poddają się tej komodyfikacji - przekształcając "lofty artystów" w "luksusowe lofty" sprzedawane z wygórowanymi stawkami (ponieważ są przemoczone w niematerialnym "stylu") do profesjonalistów klasy średniej z 9-5 miejscami pracy.
Artyści uciekają w nowe miejsce. Ci, którzy mieszkali w okolicy przed gentryfikacją, są również wypędzani, lub, jeśli mają na tyle szczęścia, że ??posiadali swój majątek, korzystają ze wzrostu cen mieszkań. Obszar staje się nudny, nudny i brzydki. Te same nienasycone, ruchliwe siły rynkowe przeżyły teraz dwa razy - raz jako dzielnica fabryczna, a następnie jako modna dzielnica fabryczna.
6
stałe audycje / Odp: Reklama w google
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mojekicici dnia Listopad 02, 2018, 13:24:49 »

Oto moja analiza działania gentryfikacji:

Boom produkcyjny trwa około 30 lat w danym mieście, ale potem przenosi się gdzie indziej. Natura kapitalizmu wydobywa krótkoterminowe zyski, a jednocześnie poświęca długoterminową stabilność.
Kreatywna klasa zubożałych (i ogólnie socjalistycznych) artystów przenosi się do gospodarczo dotkniętego kryzysem obszaru miejskiego zdewastowanego przez proces opisany w Kroku 1 (stara dzielnica fabryczna, w której jest
7
malowane igłą, szydełkiem i drutami / Mieszkania Janów Lubelski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wrsylwia dnia Wrzesień 17, 2018, 10:37:14 »


Wikana Janów Lubelski to dobrze przemyślany projekt budowlany, który sprawdzi się na pewno ponieważ ludzie chcą zawsze nowego, i trzeba pamiętać że nie ma ich co ograniczać dlatego właśnie powstają mieszkania Janów Lubelski które będą ładnie wkomponywały się w to miasto

8
stałe audycje / Odp: Reklama w google
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wrsylwia dnia Wrzesień 17, 2018, 10:29:59 »
Rozwijanie relacji zajmuje dużo czasu. Od samego początku oznacza to, że masz połączenia, które mogą Ci ręczyć za późniejsze znalezienie pracy
Rozmowa o programowaniu z nieznajomymi to świetny sposób na przygotowanie się do rozmów kwalifikacyjnych
Możesz uczyć się nowych frameworków, narzędzi i zasobów edukacyjnych od ludzi, którzy są przed tobą. Może to wpłynąć na twój przyszły plan nauki.
W czasie mojej podróży do kodowania było trochę niepewności. Chodziło o to, kiedy musiałem zdecydować, jakiego rodzaju programistą chcę być.

Ostatecznie wybrałem projektowanie stron internetowych, ponieważ wydawało się, że istnieje duży popyt, a także wiele zasobów internetowych. Kiedy już to wymyśliłem, musiałem wymyślić, co dalej. Niektórzy ludzie zalecają, że na tym etapie powinienem pomyśleć o aplikacjach internetowych, które chciałem zbudować, a następnie zacząć. Niektórzy polecili The Odin Project lub freeCodeCamp.

Facet, który prowadził cotygodniowe spotkanie, w którym brałem udział, znał Ruby i chciał robić projekty z Ruby. To był duży powód, dla którego podjąłem decyzję, aby zagrać w Projekcie Odin.

A potem dwa dni później porzuciłem ten pomysł.


Jest to jedna z minusów pójścia drogą samoukiem. W jednej chwili myślisz, że wiesz, jaką drogę wybrać, ale następnego dnia zastanawiasz się, czy to był właściwy ruch.

Czytałem, że Ruby wypadł z łask i udowodniłem to, szukając pracy w Ruby vs JavaScript, więc skończyłem na uruchomieniu freeCodeCamp. Jedyną rzeczą, która mi przeszkadzała w freeCodeCamp, było to, że wpadli na pomysł projektu, więc każdy z camperów wykonuje te same projekty. To mnie martwiło na początku, ponieważ chciałem wyróżnić się wśród rekruterów. Jednak skończyłem kochać freeCodeCamp, a teraz bardzo polecam. Aby uzyskać więcej informacji na temat moich doświadczeń i zaleceń dotyczących freeCodeCamp, sprawdź mój zapis tutaj .
9
literatura / css hehe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wrsylwia dnia Wrzesień 17, 2018, 10:29:28 »

Następnie przechodzimy przez każdy wiersz i stosujemy jeszcze jeden selektor CSS, aby wyodrębnić dokładnie taką wartość, jaką chcemy. Na przykład nazwa waluty znajduje się w łączu <a> , do którego przypisany jest kontener nazwa-waluty-waluty . Dodając  :: tekst do selektora, określamy, że chcemy, aby tekst znajdował się pomiędzy <a> a </a> . Metoda  .extract_first () jest dodawana za selektorem, aby wskazać, że chcemy uzyskać pierwszą wartość znalezioną przez analizator składni. W naszym przypadku selektor CSS zwróci tylko jedną wartość dla każdego elementu.

Powtarzamy proces ze wszystkimi danymi, które chcemy wyodrębnić, a następnie zwracamy je w słowniku.

Szybka uwaga: jeśli dane, które chcesz wyodrębnić, nie znajdują się pomiędzy dwoma tagami HTML, ale w atrybucie, możesz użyć  :: attr (<nazwa_przypisu>) w selektorze CSS. W naszym przypadku mamy  :: attr (data-usd) jako przykład.
Oto pełna wersja naszego Spidera:


Teraz spróbujmy go uruchomić. W tym celu otwórz terminal i ustaw katalog roboczy w folderze projektu Scrapy. W moim przypadku komenda byłaby:


Wynik powinien wyglądać tak:
10
pomagamy / Pieczątki firmowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adamix dnia Wrzesień 12, 2018, 17:34:11 »
Dzień dobry moi drodzy.
Mam w firmie nie lada problem, gdyż ostatnio zamawiałem pieczątki z internetu i straszna tandeta przyszła. Teraz nie wiem co mam robić. Znajomy powiedział mi, że on zamawia pieczątki firmowe w https://www.maxsc.com.pl i nigdy go nie zawiedli. W sumie chyba się przekonam, ale jak się już sparzyłem na pieczątkach z allegro to po prostu strach jest zaryzykować. Może ktoś coś więcej wie?
Strony: [1] 2 3 ... 7
BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Strona wygenerowana w 0.314 sekund z 18 zapytaniami.
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
k5 meute-de-loups animezywioly klasztorna silverstar